Wednesday 27 January 2021 - 10:46:42
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶:۴۲

تیم طراحی و برنامه نویسی وان نت

تیم طراحی و برنامه نویسی وان نت

تیم برنامه نویسی وان نت، متشکل از برنامه نویسان و طراحان حرفه ای میباشد که تا کنون افزونه هائی را روانه بازار کرده اند که قبلا چنین افزونه هائی در ایران غیرممکن بود.

ما از همان آغاز کار، با در نظر گرفتن نیازهای مدیران سایت ها، برای ارتقاء سطح کیفی شبکه های این عزیزان، افزونه هائی نوشتیم که سهولت استفاده از این افزونه ها، و همچنین حرفه ای بودن افزونه ها و همچنین استاندارد بودن و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در افزونه ها، باعث شدیم که با چند کلیک ساده، سخت ترین کارها قابل انجام باشند.

همچنین آموزش هائی در سطح دنیا و در سایت های علمی مطرح ایرانی منتشر کردیم، که برنامه نویسان بتوانند با استفاده از کدهای ما، پروژه های خود را به ساده ترین شکل ممکن، و بصورت حرفه ای طراحی کنند.

استقرار و پیاده سازی سایت

استقرار و پیاده سازی سایت

پیاده سازی سایت کامل، با توجه به نیازهای کاربران، و همچنین با استفاده از آخرین متد روز، توانستیم از دیگر سایت ها جلو بزنیم و همچنین ارائه آپدیت های به موقع و پشتیبانی 24 ساعته از دیگر کارهای ما هست که بصورت رایگان انجام میگیرد.

ما با ارائه یک سایت کامل، رسم دیرینه قفل هسته، و کدکردن تمامی فایل های هسته را از بین بردیم، و به دیگر سایت های پشتیبانی آموزش دادیم که هرگز نباید روی هسته قفلی قرار داده شود، چون با این حال حق طبیعی دسترسی مدیر سایت به همه فایل های اسکریپت از بین میرود، و مدیر سایت در هر صورت نیازمند سایتی خواهد بود که اسکریپت را خریداری کرده است.

ما در حال حاضر، این سرویس ها را برای ارائه یک سایت کامل در اختیار کاربران قرار میدهیم:

  • ایجاد سایت کامل
  • بهینه سازی سایت
  • پیاده سازی سایت سفارشی

طراحی ماژول

طراحی ماژول

در مورد طراحی ماژول، همیشه ایده های جدیدی را پیاده سازی کردیم که لذت استفاده از شبکه ها را، بیش از پیش افزایش میدهد.

ارائه مدرن ترین افزونه ها، و سهولت استفاده برای کاربران و مدیران سایت ها جزء برنامه های ما بود که توانستیم تا کنون پیاده کنیم.

محصولاتی همچون طراحی قالب که بدون اینکه حتی یک کد از اسکریپت را تغییر دهید، خواهید توانست قالب های زیبائی را برای خود تنها با چند کلیک ساده طراحی کنید. افزونه های ارتباطی، مالی، درآمدزائی از شبکه ها، از دیگر کارهای ما هست که استقبال زیادی را به همراه داشته است.

ما برخلاف دیگر سایت های پشتیبانی، که به علت نداشتن دانش برنامه نویسی، تمرکز خود را بر فروش اسکریپت گذاشته اند، ولی هدف ما ارائه محصولات جدید، همراه با اسکریپت که باعث رونق سایت کاربران میشود گذاشته ایم.

و در این مورد نیز موفق بوده ایم.

طراحی قالب

طراحی قالب

قبلا باز به علت نبودن دانش برنامه نویسی، رسم بر این بود که قالب جدیدی طراحی نشود و طراحان فقط رنگ قالب های خارجی را عوض میکردند و به مدیران سایت ها میفروختند. ولی با روی کار آمدن تیم ما، این رسم دیرینه را نیز از بین بردیم و قالب هائی را طراحی کردیم که در نوع خود بینظیر بودند. ما در طراحی قالب ها، ایده های جدیدی را پیاده سازی کردیم، از آخرین تکنولوژی روز دنیا استفاده کردیم و همچنین سادگی استفاده از این قالب ها را هم در نظر داشتیم که کاربران همه گزینه های مورد نیاز خود را در دسترس داشته باشند.

بهینه بودن، پشتیبانی از همه نوع موبایل، و دارای سئو بالا، از دیگر کارهای ما بود که در طراحی قالب ها پیاده سازی کردیم.

طراحی نرم افزار موبایل

طراحی نرم افزار موبایل

این قسمت بزودی تکمیل خواهد شد.

All rights reserved. (c) 2016 - 2021   Developed and Designed by: amir christ - version: 1.0.15   [Valid RSS]