Wednesday 27 January 2021 - 11:05:08
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵:۰۸

افزونه ادیتور پیشرفته و شکلک های زیبا برای Phpfox

نویسنده وبلاگ : امیر بصیر

تعداد بازدید : 378 بازدید
تاریخ انتشار مطلب : جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۴:۵۰
تگ ها : PFC Editor   Advanced Editor   Emoticon for Phpfox   Phpfox   شکلک   ادیتور پیشرفته    

با سلام!

توجه: این افزونه فقط برای ورژن 4 میباشد.

حتما در جریان هستید که در اسکریپت Phpfox چه ورژن 3 و یا 4، یکی از مواردی که بصورت یک کمبود بزرگ احساس میشود، نبودن شکلک های زیبا و یا یک ادیتور زیبا که امکاناتی را در اختیار کاربران قرار دهد که بتوانند بصورت فعال و با استفاده از این امکانات، بیش از پیش در سایت شما فعال باشند.

دوستان خیلی زیادی این درخواست را داشتند که در فید و یا کامنت ها امکان ارسال شکلک وجود داشته باشد، که با توجه به درخواست دوستان، من این افزونه را نوشتم، و البته خاطر نشان می کنم که بخاطر هسته قدرتمندی که برای این افزونه نوشتم، دیدم که امکان همه کاری وجود دارد که در اولین ورژن فقط شکلک ها را اضافه کردم و این افزونه به مرور زمان کاملتر خواهد شد، و امکانات زیادی اضافه خواهد شد.

همچنین، دومین نوع شکلک ها هم بزودی در آپدیت بعدی اضافه خواهد شد. و همچنین امکان آپلود تصاویر در کامنت ها نیز اضافه خواهد شد.

لازم به ذکر است که کسانی که این افزونه را خرید کنند، آپدیت های بعدی به رایگان در اختیار این دوستان قرار خواهد گرفت.
  • توضیحات:

  • با نصب این افزونه، در بخش کامنت ها، در همه جای سایت شما، علامت شکلک اضافه شده که کاربران خواهند توانست، با کلیک روی آن و باز شدن پنجره ای که شکلک ها در آن قرار دارند، شکلک های زیبائی را در سایت شما ارسال کنند.

    بیش از 500 شکلک زیبا در این افزونه بصورت پیشفرض قرار داده شده است که همه شما عزیزان، حتما در تلفن های همراه خود استفاده کرده اید.
  • تنظیمات:

  • این افزونه دارای تنظیماتی در ادمین پنل است که می توانید براحتی تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید و حتی می توانید تنها با نوشتن نام شکلک، در کادر مربوطه شکلک هائی را که نمی خواهید غیرفعال کنید.

  • تنظیمات گروه های کاربری:

  • مدیران سایت ها می توانند تنظیم کنند که چه گروه کاربری امکان استفاده از این افزونه را دارد که به این ترتیب، این قسمت می توانند برای درآمدزائی سایت شما کمک کند.

اطلاعات بیشتر: افزونه ادیتور پیشرفته و شکلک های زیبا برای Phpfox

با تشکر: امیر بصیر
All rights reserved. (c) 2016 - 2021   Developed and Designed by: amir christ - version: 1.0.15   [Valid RSS]